Сьoгoдні Apple oзвучилa фінaнсoві рeзультaти зa підсумкaми минулoгo квaртaлу. Рaзoм із цим кeрівництвo кoмпaнії відпoвілo нa зaпитaння aнaлітиків тa інвeстoрів. Тaк, глaву Apple Тімa Кукa (Tim Cook) зaпитaли, яким чином компанія планує монетизувати можливості генеративних нейромереж. Він, звісно, никак не дав прямої відповіді сверху це запитання, але зазначив, що компанія інвестує «досить багато» в штучний інтелект.
«Якщо ви подивитеся масштабніше получи и распишись те, що ми зробили ради допомогою технологій штучного інтелекту і машинного навчання, і як ми їх використовували, ви побачите, що це фундаментальні речі, які є невід\’ємними чтобы кожного нашого продукту. Если ми випустили iOS 17, у ній з\’явилися такі функції, як Personal Voice і Live Voicemail, в основі яких лежить ШІ. Можна дійти перед функцій, що рятують життя, в годиннику і смартфоні, таких як виявлення падіння, виявлення аварій і ЕКГ для годиннику. Вони були б неможливі помимо ШІ. Ми безграмотный називаємо їх як такими, оскільки ми визначили їхню споживчу вигоду, але основоположними технологіями, що пролеживать в їхній основі, є ШІ та машинне навчання <...> Що стосується генеративного ШІ, то тут у нас, безумовно, є над чим працювати. Я не буду вдаватися в подробиці, тому що ми цим не займаємося, але ви можете бути впевнені, що ми інвестуємо. Ми інвестуємо досить багато. Ми збираємося робити це відповідально. Згодом ви побачите нові продукти, в основі яких лежатимуть ці технології», — розповів Тім Кук.
Руководитель Apple заявив, що компанія має намір відповідально підійти после впровадження генеративних нейромереж у свої продукти, зазначивши, що цей процес відбуватиметься поступово. З чуток, Apple планує наступного року продовжити інтеграцію технологій получи базі ШІ у свої продукти. Можливо, йдеться, зокрема, ради використання генеративних нейромереж. Ради даними джерела, Apple витрачає мільярди доларів бери дослідження і розробки у сфері генеративних нейромереж.